بازسازی ساختمان در یزد

شرکت جاوید کاشانه مجری خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان در یزد می باشد. انجام کلیه عملیات های بازسازی خانه، آپارتمان و بنا های قدیمی در یزد با تیمی متشکل از متخصصین و افراد مجرب در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز در استان یزد می باشد.

شرکت جاوید کاشانه مجری خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان در یزد می باشد. انجام کلیه عملیات های بازسازی خانه، آپارتمان و بنا های قدیمی در یزد با تیمی متشکل از متخصصین و افراد مجرب در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز در استان یزد می باشد.

بازسازی خانه و هر آنچه لازم است راجع به آن بدانید.

بازسازی منزل

بازسازی یک ساختمان شامل تعمیرات کلی ساختمان و تغییر دکوراسیون داخلی می باشد. معمولا ساختمان هایی که ظاهرشان دیگر به چشم نمی آید و صاحب خانه از آن خسته شده نیاز به این کار دارند. با این کار ساختمان جلوه ای تازه می گیرد تا شما آن حس خوب یک منزل زیبا که از آن لذت می برید را تجربه کنید.
بازسازی ساختمان در یزد یکی از اموری است که تیم تخصصی جاوید کاشانه به بهترین نحو ممکن آن را انجام می دهد. تا به حال بسیاری از پروژه های بازسازی ساختمان در یزد توسط جاوید کاشانه استارت خورد است که بهترین نتایج را برای صاحبان ش به ارمغان آورده است.
بازسازی ساختمان تنها شامل این موارد نمی شود برخی از خانه های قدیمی که طراحی سنتی در آن دیده می شود ولی به مرور زمان و عدم رسیدگی از بین رفته است با بازسازی منزل می تواند جان تازه ای بگیرد. انجام این کار برای ساختمان ها به دو روش انجام می شود.
جزئی: در این روش تنها یک بخش از ساختمان مرمت می شود و تعمیرات و نوسازی ان انجام می شود.
روش دیگر روش کلی نام دارد که در این روش ساختمان بطور کلی بررسی می شوند و تمامی بخش های منزل از جمله، اتاق خواب ها، آشپزخانه، سالن ها و ... بطور کلی بازسازی می شوند.


بازسازی آپارتمان در یزد - جاوید کاشانه

بازسازی آپارتمان در یزد

شرکت جاوید کاشانه مجری انواع خدمات  نوسازی منازل، بازسازی آپارتمان و انواع بناهای سنتی و مدرن در یزد می باشد. این شرکت با تجربه بالا در زمینه انواع خدمات بازسازی خانه مانند آشپزخانه، پذیرایی، اتاق خواب، حمام و دستشویی می تواند بازسازی مورد نظر شما را با بهترین نقشه، متریال و در سریع ترین زمان ممکن و با تیمی با تجربه و متخصص انجام دهد.
بازسازی ساختمان ها در یزد معمولا شامل ساختمان ها و بنا های قدیمی با معماری های اسلامی سنتی می شود، یزد از گذشته دارای معماری های خاص سنتی بوده است و در آن بنا های قدیمی زیادی وجود دارد که در صورت انجام این کار مناسب می تواند به خودی خود یک جاذبه گردشگری محسوب شود.
شاید از آپارتمان خود خسته شده اید و نیاز به یک محیط نو دارید ولی هزینه های تعویض محل سکونت بسیار بالاست، شما می توانید با بازسازی آپارتمان در یزد به منزل خود جانی تازه ببخشید.

بازسازی ساختمان در یزد - جاوید کاشانه

بازسازی خانه شامل کدام بخش ها می شود؟

آیا می دانید بازسازی خانه شامل کدام بخش ها می شود؟ تیم جاوید کاشانه در خدمت شما ست به این پرسش پاسخ دهد. بازسازی خانه در یزد توسط جاوید کاشانه انجام می پذیرد. بازسازی خانه شامل قسمت های مختلف خانه می شود. معمولا بازسازی خانه شامل جا هایی می باشد که بیشتر به چشم می آیند. در بازسازی خانه معمولا تمامی بخش های خانه دوباره از نو ساخته و طراحی می شوند. در ادامه به بررسی تک تک این بخش ها می پردازیم.


بازسازی یا نوسازی

یکی از مواردی که معمولا افراد عادی با یکدیگر اشتباه می گیرند، این است که بازسازی با نوسازی تفاوتی ندارد، حقیقت این است که بازسازی به معنی انجام تعمیرات و مرمت روی یک ساختمان است یا بنای قدیمی است. این کار به بنا جان تازه ای می بخشد و موجب افزایش عمر مفید آن می شود. در بازسازی یک مکان ظاهر کلی ساختمان نباید تغییر کند. بازسازی بنا در واقع همان کاری است که روی بنا های قدیمی بسیاری انجام شده و مانع از بین رفتن آنها می شود. در برار باز سازی نوسازی قرار می گیرد که به کل مقوله متفاوتی است. در نوسازی یک ساختمان تمامی قسمت های ساختمان به طور کلی تعمیر می شوند و پس از نوسازی ساختمان ظاهر دکوراسیون داخلی ساختمان و نمای خارجی ساختمان به کلی تغییر می کند. در نوسازی ساختمان هدف تبدیل یک ساختمان قدیمی و فرسوده به ساختمانی نو است، در حالی که در بازسازی ساختمان هدف اصلی افزایش عمر مفید و پایداری آن است. احتمالا حال تفاوت بین بازسازی یا نوسازی خانه در یزد را می دانید. شما عزیزان می توانید برای بازسازی یا نوسازی در یزد با تیم تخصصی جاوید کاشانه به مشاوره بنشینید.


بازسازی دیوار و کف

دیوار ها در پیش از هر کار دیگری بایستی از نظر استقامت و مستحکم بودن بررسی شوند. اگر دیوار ها استحکام لازم و کافی را نداشتند بایستی ابتدا دیوار تخریب شود و سپس از نو ساخته شود تا خطری خانه را تهدید نکند. اگر دیوار مورد نظر از مقاومت و استحکام کافی برخوردار بود بایستی از نظر دکوراسیون داخلی و با توجه بقیه عناصر منزل از دیوارکوب، چوب، رنگ، کاغذ دیواری و ... استفاده کرد.
بازسازی اتاق خواب

بازسازی اتاق خواب معمولا بایستی بوسیله خود فرد انجام شود. ظاهر اتاق خواب بایستی آرامش بخش باشد و نباید شلوغ باشد، برای این کار معمولا طرح دیوار ها را عوض می کنند. و در مرحله بعدی کمد دیواری را باید در جای مناسب طراحی کرد بطوریکه هم مکان زیادی را اشغال نکند هم اینکه با دکوراسیون اتاق هماهنگی داشته باشد.

هزینه بازسازی - جاوید کاشانه

بازسازی اتاق خواب

بازسازی اتاق خواب معمولا بایستی بوسیله خود فرد انجام شود. ظاهر اتاق خواب بایستی آرامش بخش باشد و نباید شلوغ باشد، برای این کار معمولا طرح دیوار ها را عوض می کنند. و در مرحله بعدی کمد دیواری را باید در جای مناسب طراحی کرد بطوریکه هم مکان زیادی را اشغال نکند هم اینکه با دکوراسیون اتاق هماهنگی داشته باشد.
بازسازی اتاق خواب

بازسازی اتاق خواب معمولا بایستی بوسیله خود فرد انجام شود. ظاهر اتاق خواب بایستی آرامش بخش باشد و نباید شلوغ باشد، برای این کار معمولا طرح دیوار ها را عوض می کنند.
و در مرحله بعدی کمد دیواری را باید در جای مناسب طراحی کرد بطوریکه هم مکان زیادی را اشغال نکند هم اینکه با دکوراسیون اتاق هماهنگی داشته باشد.


بازسازی سرویس بهداشتی

از بخش های مهم بازسازی منزل میتوان به تعمیرات و تغییر دکور سرویس بهداشتی اشاره کرد. در بازسازی سرویس بهداشتی بایستی در ابتدا باید دیوار ها و کف بررسی شوند و در صورتی که سرامیک ها و کاشی ها نیاز به تعویض دارند. کاشی ها و سرامیک های هماهنگی با ترکیب رنگ مناسب تهیه شود. در مرحله بعد بایستی روشویی را با توجه به بودجه و طراحی کلی انتخاب شود. رویوشی های سنگی یا کابینتی هم اکنون گزینه های بسیار مناسبی برای زیباسازی سرویس بهداشتی منزل می باشد. بازسازی سرویس بهداشتی در یزد را به جاوید کاشانه بسپارید از نتایج کار شگفت زده شوید.


بازسازی سالن پذیرایی

یکی از مهم ترین قسمت های خانه که بایستی طراحی بسیار مناسب و هماهنگی داشته باشد سالن پذیرایی است. برای بازسازی سالن پذیرایی بایستی به دکوراسیون داخلی منزل، شامل دیزاین دیوار ها، سقف، کف و ... و در صورت نیاز بطور کلی طراحی آن عوض شود. بطور مثال می توانید برای دیوار ها از ترکیب چوب و کاغذ دیواری استفاده کنید. برای سقف نیر میتوان از کناف مناسب به همراه نور پردازی زیبا برای جلوه بخشیدن به سالن استفاده کرد. برای کف نیز از پارکت یا سرامیک می توان استفاده کرد. در استفاده از متریال های مختلف در ساختار سالن پذیرایی بایستی توجه داشته باشید که همه عناصر هماهنگی لازم را داشته باشند. بازسازی سالن پذیرایی در یزد تخصص جاوید کاشانه است. کارشناسان مجرب جاوید کاشانه در خدمت شما عزیزان یزدی هستند.


مراحل بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان شامل چند مرحله است. این مراحل عبارتند از:

بررسی ساختمان

ابتدا به امر، قبل از هر اقدامی بایستی از یک طراح دکوراسیون داخلی مجرب بخواهید تا به بررسی ساختمان شما بپردازد، شما نیز بایستی طراحی مورد نظر خود را بطور کامل به طراح توضیح دهید تا بتواند یک طراحی مناسب را برای شما انجام دهد و یک پیش نمایش از طراحی مورد نظرتان بر روی منزلتان به شما نشان دهد.

تخریب

در این مرحله از بازسازی پس از طراحی و تایید طراحی مورد نظر بایستی قسمت هایی که نیاز دارند که به طور کلی از نو ساخته شوند تخریب شوند.
برای تخریب بایستی نسبت به قسمت هایی که تصمیم به تخریب آن داریم آگاهی کافی را داشته باشیم بطورمثال از مکان ستون و دیوارهای بارکش آگاه باشیم.

زیرسازی

معمولا بازسازی ساختمان های قدیمی که بیش از ۲۰ سال قدمت دارند، همراه با تعویض لوله کشی و سیم کشی های کل ساختمان می باشد.
به طور کلی می توان گفت در زیرسازی تمامی تجهزیاتی که در درون بافت های مختلف ساختمان به کار رفته بایستی تعویض شوند.

در این مرحله پس از تخریب بخش های مورد نظر و انجام کامل پروسه زیرسازی بایستی با توجه به طراحی توافق شده شروع به ساخت و بازسازی بخش های مختلف می کنند. در این مرحله بایستی برای ساخت دوباره فردی متخصص وجود داشته باشد تا مشکلی در فرایند بازسازی پیش نیاید.

ساخت

در این مرحله پس از تخریب بخش های مورد نظر و انجام کامل پروسه زیرسازی بایستی با توجه به طراحی توافق شده شروع به ساخت و بازسازی بخش های مختلف می کنند. در این مرحله بایستی برای ساخت دوباره فردی متخصص وجود داشته باشد تا مشکلی در فرایند بازسازی پیش نیاید.

هزینه بازسازی ساختمان و عوامل موثر بر آن

هزینه بازسازی منزل را بایستی با توجه به ساختمان نوع خدمات مورد نظر صاحب خانه، مواردی که بایستی مرمت یا تعویض شوند، شما بایستی پس از مشاوره با یک شرکت معتبر یک بودجه مشخص برای بازسازی منزل خود در نظر بگیرید تا طراح بر اساس بودجه طراحی مناسب را انجام دهد و سپس بقیه عوامل بر این اساس خریداری و اجرا شوند.
در ادامه به بیان یک سری عواملی که برای برآورد هزینه بازسازی بایستی به آن توجه کنید، اشاره می کنیم:
۱. متراژ خانه ای که برای انجام این کار در نظر گرفته اید
۲. موقعیت خانه
۳. سطح کیفی متریالی مورد استفاده برای این کار