فعالیت ها و خدمات شرکت عمرانی ساختمانی جاوید گاشانه یزد

شرکت جاوید کاشانه متشکل از دپارتمان تخصصی طراحی معماری، نظارت و همیشه مشاور شما در کلیه امور ساختمانی است.

طراحی و نظارت ساختمان

در صورتی که قصد بازسازی ساختمان، نوسازی بنا و بازسازی ساختمان قدیمی ایجاد تغییرات در طراحی بنا مورد نظرتان را دارید تیم تخصصی جاوید کاشانه در کنار شماست تا رویاهایتان را واقعیت ببخشید.

سازه های سبک فولادی به اختصار LSF یکی از روش های جدید ساخت سازه می باشد. سازه های سبک فولادی LSF ساختمان های از پیش ساخته شده ای هستند که از ۳ بخش اصلی تشکیل شده اند

شرکت جاوید کاشانه با بیش از دو دهه سابقه در صنعت ساختمان سازی با بهره گیری از از بتن هبلکس در پروژه های خود ساختمان هایی با سطح ایمنی بالا و عایق با بالاترین استاندارد های بین المللی می سازد.

مصالح سبک

با استفاده از مصالح سبک می توان به سبک سازی دیوار و اسکلت ساختمان کمک کرد.همچنین به افزایش استقامت و پایداری بیشتر ساختمان در برابر حوادثی مانند زلزله کمک می کند.

محوطه سازی

محوطه می تواند شامل فضاهایی نظیر حیاط، باغ، فضای پارک، تراس و یا پشت بام باشد. نکات زیادی در طراحی و اجرای محوطه وجود دارد که باید رعایت شوند. به روز ترین محوطه سازی ها را از ما بخواهید.

طراحی آشپزخانه

کابینت آشپزخانه دارای اهمیت بسیار زیادی در مرحله طراحی قبل از اجرا دارا می باشد. شرکت جاوید کاشانه با افتخار می تواند کارفرمایان محترم را در این زمینه به بهترین شکل ممکن راهنمایی کند.

خدمات معماری در یزد